O nás

Otváracie hodiny

Vytvorené v rámci projektu Košice 3D+    © Kosice3D+ 2016     Info: kosice3dplus@gmail.com, +421553274400

Súkromná predajná galéria DIELO plus vznikla v máji 2005. Nachádzala sa vo dvore na Hlavnej ulici č. 83. Po dvoch rokoch, v lete 2007 sa presťahovala na frekventovanejšie miesto, pár krokov od Hlavnej ulici do Csákyho paláca (bývalá Východoslovenská galéria) na Poštovú ulicu č. 2 v Košiciach.

Galériu DIELO plus prevádzkuje firma ArtDesign s.r.o. Hlavnou náplňou je predaj umeleckých diel strednej a mladšej generácie výtvarných umelcov.

Ďalšou činnosťou je tvorba web stránok na kľúč. Od jednoduchších až po internetové obchody s redakčným systémom. Viac informácií nájdete na www.macoDesign.com.


5 dôvodov nákupu u nás

  1. Najlepšie ceny

  2. "Kamenná" galéria

  3. Vyskúšanie diela na 24 hodín

  4. Internetový predaj

  5. Dielo na splátky

  Doobedu Poobede
Pondelok - -
Utorok 11,00 - 13,00 14,00 - 16,00
Streda - 14,00 - 17,00
Štvrtok 11,00 - 13,00 14,00 - 16,00
Piatok - 14,00 - 16,00

Povedali o nás

S manželom sa tešíme z obrazov nakúpených vo Vašom diele a vo Vašom virtuálnom obchode trávime hodne času ich prehliadaním. Musíme veľmi odolávať. Vďaka za Vašu prácu a vedenie internetového obchodu. Prajeme pekné vianoce a veľa dobrých zákazníkov.

Bušová M., Dolný Kubin

Dobrý deň, dielo bolo doručené v poriadku, zabalené perfektne a dodané aj s požadovaným potvrdením o originalite. Ďakujeme za profesionálnu prácu. S pozdravom

Milan V., Bratislava

Ďakujem p. Sabolová, objednávka mi bola doručená v poriadku ešte raz ďakujem za perfektné služby máte ďalšieho spokojného zákazníka s pozdravom

Robert B., Bratislava

Milá pani Sabolová, obraz som v poriadku dostala. Opäť rýchla a perfektná služba. Naša spolupráca určite ešte neskončila. Ďakujem.

Cs. Dagmar, Bratislava

Ďakujem veľmi pekne za vybavenie mojej objednávky. Nedá mi, ešte raz Vám musím vyjadriť svoju pochvalu a obdiv za zhromaždenie takých krásnych a zaujímavých diel našich autorov. Pekný víkend

Katarína B., Bratislava

Objednal som si u Dielo plus cez internet zatiaľ tri obrazy, všetky prišli kuriérnou poštou úplne v poriadku. Vážim si bezproblémovú transakciu, s ňou súvisiacu komunikáciu na úrovni, dobrú, spoľahlivú, prehľadnú a fungujúcu web stránku. Ďakujem, ste sympatická predajná galéria. Všetko dobré praje

Jozef, Bratislava

S nákupom u Vás som bola spokojná a všetko prebehlo hladko. Spôsob objednávky ako aj komunikácia s Vami boli bezproblémové. Ak budem v budúcnosti niečo potrebné zaobstarávať, určite sa na Vás obrátim znova.

Marta H., Bratislava

Ďakujem za uskutočnený korektný a seriózny obchod. Kúpa umenia cez internet je predsa len trochu ochudobnená o "živý" kontakt s dielom. No virtuálna prechádzka Vašou galériou ma presvedčila, že vo Vašom obchode sa nenachádzajú žiadne nevhodné a nevkusné diela a už vôbec nie žiadne braky. To je zárukou dobrej kúpy pre každého zákazníka a tiež zárukou kvality a umeleckého kumštu každého diela Vašej ponuky. Tiež vyjadrujem spokojnosť s balením diela a maximálnu spokojnosť s donáškovou službou.

Vladimír H., Ružomberok

Dobrý den, dnes jsem obraz převzal na poště, vše je v naprostém pořádku a velmi pěkně děkuji. Jsem s Vaší firmou velmi spokojen a přeji Vám mnoho úspěchů. Hezký den.

Vladislav V., Praha

Dobrý deň pani Sabolová, zásielku sme prevzali dnes pred pol hodinou. Obraz je skutočne krásny a významne dotvoril atmosféru priestoru, ktorý sme preň u nás doma vyčlenili. Chcem autorke poďakovať za zážitok a Vám obom ešte za ochotu a (nie každodenné) rýchle a korektné jednanie. Dúfam, že nebudete proti, ak si dovolíme obrátiť sa na Vás v budúcosti znova. Zatiaľ prajeme Vám i autorke veľa šťastia, zdravia, osobných i pracovných úspechov.

Hana Z., Zálesie

Chcem sa Vám poďakovať za rýchle vybavenie mojej objednávky. Prajem Vám veľa dobrých zákazníkov.

Monika T., Martin